Xhensila nuk mposhtet, kryeson përsëri “The Top List”

Si edhe javën e kaluar Xhensila vazhdon suksesin e saj pasi “High Love” renditet e para në klasifikimin e “The Top List”.

Duket se që prej 1 korrikut, kur Xhensila publikoi këtë projekt muzikor, fansat kanë votuar rregullisht artisten e tyre të preferuar duke e kthyer kështu në mbretëreshën e Top Listës.

Kësaj javë në klasifikim janë vënë re ndryshme të mëdha, ku 4 projekte të reja janë bërë pjesë e tij, duke u pozicionuar në vende tepër të favorshme të renditjes. Ndërsa kënga që është ngjitur me më shumë pozicione është bashkëpunimi i Ardit Cunit dhe Vesa Smolicës – “Jena Na”, i cili javën e kaluar ishte ngjitur me 13 pozicione.

Ky është klasifikimi zyrtar për javën e 35-të të “The Top List”, Top Awards:

 1. Xhensila – High Love
 2. Ardit Cuni ft. Vesa Smolica – Jena Na
 3. Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
 4. Alban Skenderaj – Engjell
 5. Ledri Vula ft. Flori Mumajesi – Nuk ma la
 6. Samanta ft. Gent Fatali – Na e dina
 7. Dafina – Shot Calling
 8. Ghetto Geasy feat Majk – Ajo
 9. Butrint Imeri – E jona
 10. Besa – Hangover
 11. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
 12. Elvana Gjata – Njesoj
 13. Vedat Ademi ft. J Gashi – Thirrem Dashuri
 14. Alban Skenderaj – Duart Lart
 15. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Ledri Vula – Hip Hop
 16. Adrian Gaxha & Franques – My girl
 17. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri Krejt Shoqet
 18. Offchestra – Pa jelek
 19. Lyrical Son – I re pishmon
 20. Young Zerka – Love