Xhaka poston foto pas fitores, tifozët e Kosovës ia bëjnë bajat (FOTO)

687

Injorimi që ia bëri Granit Xhaka Përfaqësueses së Kosovës, nuk do të harrohet për një kohë të gjatë.

Këta të fundit kanë nisur të hakmerren ndaj reprezentuesit zviceran në Facebook.

Në një foto të postuar nga Xhaka pas fitores së Arsenalit ndaj Watfordit, shumë tifozë të Kosovës kanë komentuar duke e ofenduar dhe duke u tallur me Granitin, përcjellë “Lajmi.net”.

Ju kujtojmë që babai i Granitit, Ragip Xhaka, kishte premtuar publikisht që dy djemtë e tij (Graniti dhe Taulanti) do të luajnë për Kosovën, por ajo doli të ishte një gënjeshtër e madhe.

tradhtar3

 

tradhtartradhtar5tradhtar4