Xhaka dhe Januzaj e nisin ditën me një lajm katastrofal (FOTO)

Granit Xhaka dhe Adnan Januzaj kanë bërë paraqitje katastrofike në fundjavë.

Që të dy janë futur në formacionin e dështakëve të javës nga “Goal”.

Xhaka vendoset në qendër të mesfushës, ndërsa Januzaj në të djathtë.

Formacioni i dështakëve të javës dominohet nga Tottenhami, që ka tre futbollistë. 

forma