WOW çfarë këmbë! Modelja shqiptare çuditet me Lukakun (FOTO LAJM)

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka shkruar sulmuesit belg, Romelu Lukakuy. E deklaruar si tifoze e thekur e Interit, Erjona ka mbetur e mahnitur nga blerja e re e zikaltërve.

Në një foto që belgu ka hedhur Instagram, Sulejmani i ka komentuar duke shprehur habi për format e tij trupore.

“Çfarë këmbësh paske! Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë veten”, shkruan Erjona Sulejmani