Wenger i shmanget pyetjes për Xhakën

84

Arsene Wenger pyetet përsëri për Granit Xhakën.

Megjithatë, trajneri i Arsenalit përsëri iu shmang pyetjes për kosovarin.

Ai deklaroi që nuk është koha e duhur për të folur për futbollistët që do të vijnë në “Emirates”, pasi që një gjë e tillë mund të ndodhë vetëm në afatin kalimtar dhe jo tani.