Welbeck thyen këmbën (FOTO)

Danny Welbeck ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Sportingut.

Sulmuesi anglez ka thyer këmbën dhe pamjet duken vërtetë të rënda.

Lëndimi i tij erdhi kur po luhej minuta e 26’ e takimit.

Shpresojmë që Welbeck ta kalojë me lehtësi këtë lëndim që në pamje duket i rëndë.

Shikoni pamjet: