Volejbollistja bëhet e famshme brenda natës (Video)

273

Winifer Fernandez u bë hit në rrjetet sociale, pasi u shfaq në ndeshje volejbolli.

Volejbollistja prej Republikës Dominikane u bë e famshme brenda natës në saje të takimit kundër kombëtares braziliane.

Në disa prej lëvizjeve në fushë, publikun kanë bërë që të harrojnë se janë në ndeshje sportive, transmeton Telegrafi.

Bukuroshja ka shfaqur linjat trupore dhe ka marrë vëmendjen e kamerave, të cilat tani e tutje besohet se do ta përcjellin hap pas hapi lojtaren seksi.