Vjen dorëheqja e parë në futbollin kosovar

Trajneri Fidaim Haxhiu, ka dhënë dorëheqje nga klubi i Trepçës, njofton faqja MitroSport.

Haxhiu drejtonte Trepçën prej shumë vitesh.

Trepça garon në Ligën e Parë dhe dorëheqja e Haxhiut vjen pak ditë para fillimit të kampionatit.

Haxhiu drejtonte Trepçën prej shumë vitesh.

Fidaim Haxhiu, largohet nga KF Trepça, shumë shpejt pritet zyrtarizimi i trajnerit të ri.Trajneri i mirënjohur kosovar…

Posted by Mitrosport on Wednesday, September 23, 2020