Vilma Masha “braktis” Superioren për plazh në Karaibe (FOTO)

Moderatorja e emisionit “Gol pas Goli” në “Supersport”, Vilma Masha, është duke kaluar më së miri në plazhet e Karaibeve.

vilma masha

Bukuroshja ka braktisur Shqipërinë në këto ditë të acarta dhe është fokusuar vetëm te rëra rrezet e diellit. Nga një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Vilma duket shumë e lumtur edhe pa… Superioren.

49671122_2292610451012197_8388205552974430208_n

vilma 3vilma mashavilma masha

vilmavilma masha 3vilma masha1

vilma masha