Viking – Arsenal, rezultatin nuk do ta besoni (Video)

244
Arsenali ka shkatërruar skuadrën e Viking në miqësore, duke e mundur 8:0.

Edhe pse pa Granit Xhakën, ‘Gunners’ janë treguar skuadër efikase përballë skuadrës norvegjeze.

Campbell dhe Iwobi me nga dy gola, Cazolra, Walcott, Akpom dhe Haukas me nga një, shënuan për Arsenalin.