Vetëvendosje merr pjesë në takimin e opozitës me rininë në Pejë

86

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj lajmit të publikuar në media se nuk kanë marrë pjesë në takim dhe se AAK e ka zhvilluar e vetme takimin me rininë në Pejë.

Në reagim thihet” Vetëvendosje është bashkorganizatore dhe pjesë e këtij takimi. Aty do të marrin pjesë kryetari i Grupit Parlamentar Glauk Konjufca dhe nënkryetarja e dytë e VETËVENDOSJE!-s, Fatmire Kollçaku”.