Vëllai i yllit të Liverpoolit tallet me Unitedin pas humbjes ndaj Watfordit (Foto)

175

Vëllai i Georginio Wijnaldum është tallur me Manchester Unitedin pas humbjes ndaj Watofordit, e cila ishte e treta radhazi për Djajtë e Kuq.

Giordon Wijnaldum ka shpërndarë një foto të ‘The Sport Bible’ në Twitterin e tij dhe nuk i janë dashur shumë sekonda dhe kjo gjë është shpërndarë me krenari pastaj në të gjitha faqet e Liverpoolit.

Në fotografinë e shpërndarë nga faqja e lartë përmendur shkruante ‘Vetëm një njeri mund të shpëton Unitedin tani’, duke aluduar për personazhin në FIFA 17.

Kjo është shpërndarë në shaka edhe nga vëllai i Georginio Wijnaldum dhe normalisht që nuk është pritur mirë nga tifozët e Man Utd.

Postimi i vëllait të Georginio Wijnaldum.