Valon Berisha realizon golin e parë për skuadrën e Reims

Reprezentuesi i Kosovës tashmë e ka gjetur golin e parë me skuadrën franceze, Reims, që pas transferimit në afatin kalimtar të verës, shkruan Gazetasheshi.com.

Valon Berisha ka shënuar gol ndaj Servetes në ndeshjen e sontme në Europa League dhe e ka shijuar golin e parë te skuadra e re.

Berisha ka shënuar për Reims në minutën e 8-të.

Ndiqeni edhe videon e golit:

/Gazeta Sheshi/