Valon Berisha, futbollisti i vitit!

Valon Berisha është zgjedhur futbollistit më i mirë për vitin 2016, shkruan Gazetasheshi.com.

“Ky është një vlerësim që e bën krenar të gjithë familjen time. Falenderoj kryetarin Vokrri, trajnerin Albert Bunjaku dhe gjithë ata që më kanë përkrahur. Një falenderim i madh shkon edhe për familjen time që më kanë qëndruar gjithmonë pranë”, është shprehur Berisha.

/Gazeta Sheshi/