UEFA publikon renditjen: Për çudi kryeson Reali!

119

UEFA ka publikuar renditjen e re të klubeve, të cilën e kryeson skuadra mbretërore Real Madrid. Një fakt shumë i çuditshëm pasi muajt e fundit skuadra madriliene nuk është edhe që ka patur aq shumë sukses, sidomos para Bayern Mynh-ut dhe Barcelonës, të cilat nuk njohin kundërshtarë në ligat përkatëse.

12802889_1153319498033998_5182132552077690106_n

Në listën prej top 10 ekipeve hynë edhe: Chelsea, Atletico Madrid, Benfica, Paris SG, Juventus, Arsenal dhe Borussia Dortmund.