U kap mat me Bekim Balajn, Kejvina Kthjella tregon të vërtetën e lidhjes (FOTO)

Kejvina Kthjella është pa diskutim një ndër femrat më simpatike dhe më të komentuara në mediat rozë në vendin tonë. Së fundmi, ajo ka nisur një eksperiencë të re në “Dance With Me”.

Gjatë momentit të vlerësimit, Kejvina u pyet nëse është apo jo në një lidhje. Kjo pyetje u bë pasi janë të shumtë njerëzit që kanë interes të dinë statusin e saj aktual.

Ish-velina u përgjigj prerë duke treguar se nuk ka një të dashur në jetën e saj. “Jo, nuk jam në një lidhje, jam vetëm”, u përgjigj Kejvina.

Insistimi për këtë përgjigje ka ardhur për shkak se më herët flitej se ajo është në lidhje me futbollistin Bekim Balaj.