Tubohet Reali, kjo është arsyeja

222

Futbollistet e Real Madridit janë mbledhur, për herë të parë pas pushimit, në qendrën stërvitore në Valdebebas.

Zinedine ZIdane kishte në urdhra lojtarët si Karim Benzema dhe Isco, të cilët iu bashkuan ekipit më herët pasi nuk ishin të angazhuar në Euro 2016, shkruan Marca.

Reali përgatitjet për sezonin e ri do t’i zhvilloj në Kanarda, përkatësisht në Montreal.