Trepça përforcohet me ish basketbollistin e Miami Heat

173

Trepça e ka transferuar basketbollistin amerikan, Jeremy Wise, i cili në të kaluarën ka luajtur në Miami Heat dhe Maccabi Haifa.

Lajmin e ka konfirmuar agjenti i lojtarit, greku Kouros Vassilis.

Përveç garave të Superligës dhe Kupës së Kosovës, Wise do të luajë me Trepçën edhe në Ligën Ballkanike.

My Player Jeremy Wise , former Miami Heatt and Maccabi Haifa Basketball moved to KB Trepca BC and will challenge the…

Posted by Kouros Vassilis on Tuesday, July 26, 2016