Tovërlani i veçantë, ja “looku” i ri

326

Ai gjithnjë është i veçantë. Trajneri me më së shumti tituj kampioni në Kosovë, Afrim Tovërlani së fundmi ka befasuar me pamjen e re.

“Timonieri” i Feronikelit ka ndërruar “lookun” në përgatitjet e skuadrës në Ohër. Tovërlani që njihet për stilin e tij interesant, së fundmi ka shpeshtuar së lidhuri flokët, duke i dhënë atij një pamje të re dhe interesante, shkruan Gazeta Sheshi.

Gjithsesi, pamja e tij është e re, por zanati mbetet ai i vjetri – i etur për trofe.