Topalli aktivizohet pas një kohe të gjatë me Malatyasporin!

258

Jetmir Topalli është aktivizuar të premten te Malatyaspori në Superligën e Turqisë.

Sulmuesi 23-vjeçar luajti pak minuta në fund në barazimin 1:1 me Gençlerbirligin, në kuadër të xhiros së 27-të.

Topalli luajti prej minutës së 88-të.

Ai ka 11 paraqitje dhe një gol në Superligën turke. Por Topalli nuk ishte aktivizuar që nga 12 janari, kur kishte luajtur për Kupë. Prej atëherë skuadra e tij ka luajtur tetë ndeshje.