Tirana ndizet nga tritoli, Rama bën tweet Andrea Pirlon

148

Ndërkohë që Tirana është tronditur nga shpërthimi i tritolit dhe plumbat që godasin qytetarët, kryeministri Rama ka gjetur kohë që jo vetëm të relaksohet duke parë ndeshjen Bayern-Juventus, por edhe ti bëj retweet postimit të ish-futbollistit të Juves, Andrea Pirlo.

ramamaaa1