Tifozja që hyri në fushë në finalen e Championsit pozon nudo me Demi Rosen

Kinsey Wolanski mori famë të madhe pas hyrjes së saj në fushë gjatë finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit në qershor të vitit të kaluar, transmeton zeri.info

Tash, 23-vjeçarja është vazhdimisht nën vëmendjen e medieve.

Së fundmi, Kinsey ka postuar një foto nudo së bashku me shoqen e saj, Demi Rose.

Ajo vazhdimisht poston fotografi “të nxehta” për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Image