Tifozja e Juventusit e tepron me foto nudo (FOTO)

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në Itali, ndërsa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft të “nxehta”.Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre. Së fundmi Valentina e ka tepruar pasi ka postuar në Instagram dy foto ku shfaqet gjysmë nudo, për kënaqësinë e të gjithë fansave të saj!