Tifozi i Barçës provokon në ndeshjen e Realit (Foto)

114

Real Madridi arriti fitore të lehtë në Santiago Bernabeu ndaj Eibarit me rezultat 4-0.

Los Blancos në këtë ndeshje kishin një tifozë të veçantë, por të padëshirueshëm.

E themi këtë pasi një tifozë me fanellë të Barcelonës dhe me shall të Wolfsburgut ishte prezent sot në stadiumin e Los Blancos.

Fotografia e tifozit ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale dhe njëkohësisht ka ngjallur debate të mëdha.

CfncaI2WIAA6-Sk