Tifozët e Napolit i kërkuan të nxjerrë gjoksin, ky është reagimi epik i gazetares italiane (VIDEO)

Dje i zhvillua ndeshja në kampionatin Serie A, ku Napoli priti Brescian.

Qershia mbi tortë e këtij takimi ishte prezentuesja e sportit Dileta Leota e cila ishte prezente në stadiumin “San Paolo”.

Veshja dhe linjat e gazetares nuk mund të mos binin në sytë e tifozëve napoletanë, të cilët i kërkuan që të nxjerrë në pah gjoksin.

Padyshim që përgjigja e Leotës ishte negative, por ajo këtë kërkesë e mori me sportivitet dhe më pas i ka përshëndetur tifozët.