Tifozët e Liverpoolit ndalin kritikat për fanellat e treta pas fjalëve të Klopp

175

Para pak ditësh Liverpooli ka zbuluar fanellat e treta për sezonin 2016/17.

Me këtë rast edhe kritikat dhe shakat për fanellat e reja pushtuan rrjetet sociale, pjesëmarrës ishin edhe tifozët e skuadrës angleze, të cilët po ashtu ishin të pakënaqur.

Cog-hJMUEAAx1Jq“Më pëlqejnë fanellat e reja. Ngjyra e gjelbër në vendin tim është ngjyra e shpresës”, ka thënë Klopp.

Me këto fanella Liverpooli luajti edhe në takimin e mbrëmshëm ndaj Milanit.

P160730-034-AC_Milan_Liverpool