Tifozët e Kosovës mezash interesant për FIFA-n (Foto)

201

Tifozët e Kosovës kanë përgatitur një banderolë për ndeshjen mes Finlandës dhe Kosovës, e cila luhet në Turku nga ora 20:45, në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’

Në këtë banderolë shkruan: “Kosova është zemra e FIFA’s”. Megjithatë, ende nuk dihet nëse sigurimi i ndeshjes do t’ua lë tifozëve këtë banderolë që ta fusin në stadium.