Tifozët e Interit i dhurojnë pritje spektakolare Gabigolit në Milano (Video)

145

Me t’u konfirmuar nga Interi se Gabriel Barbosa do të mbërrijë në Milano, i gjithë aeroporti i qytetit të modës është mbushur nga tifozët e klubit italian.

Tifozët zikaltër kanë kënduar kore dashurie për klubin e tyre dhe kanë bërë fotografi me lojtarin.

Për sulmuesin brazilian në garë ishte edhe Juventusi, por në fund Barbosa zgjodhi Interin.

Por, kjo nuk është e gjitha. Nerazzurrët kanë zbuluar se nesër në qytetin e modës do të mbërrij edhe portugezi Joao Mario.

https://www.instagram.com/p/BJksfKpgm04/

https://www.instagram.com/p/BJkstuvj-Kr/