Tifozët e Chelseat festojnë lëndimin e futbollistit të tyre (Foto)

235

Branislav Ivanovic ka pësuar një lëndim dhe nuk do të luajë për rreth një muaj.

Por, dëmtimi i tij në vend se t’i hidhërojë, ka gëzuar disa tifozë të Chelseas, të pakënaqur me paraqitjet e tij dhe qëndrimin në klub, raportojnë mediat britanike.

Tifozët e “Blues” me postimet e tyre në rrjetet sociale kanë bërë të ditur se nuk do t’ju mungojë aspak futbollisti serb.