Tentojnë t’i kopjojnë Messin dhe Suarezin, ja çfarë ndodhi (VIDEO)

164

Futbollistët e ekipit Alianza Atletico të Perusë, kanë tentuar ta kopjojnë penalltinë e Messit dhe Suarezit. Për fat të keq të tyre, topi e qëlloi shtyllën.