Të gjithë negativë te Drita, gjithçka gati për Superkupë

34

Skuadra e Dritës do të luajë Superkupën e Kosovës ndaj Prishtinës me 23 janar.

Prishtina dhe Drita do të luajnë në Antalia të Turqisë, ndërsa para udhëtimit të dy skuadrat do të kryejnë testimet për Covid-19, shkruan Gazetasheshi.com

Kampionët e Kosovës sot kanë marrë rezultatet bëra për Covid-19.

E gjithë skuadra kanë rezultuar negativ në testet e bëra. Lajmi është konfirmuar nga drejtuesit e klubit për Gazetën “Sheshi”.

Kurse, tek skuadra e Prishtinës ka rezultuar një rast me Covid-19, pasi portieri i skuadrës, Alban Muçiqi është i infektuar me virus.

/Gazeta Sheshi/