Tashmë bëhet zyrtare, Sebino Plaku bëhet me skuadër të re!

Futbollisti shqiptar, Sebino Plaku është bërë me skuadër të re, shkruan Gazetasheshi.com

Ish-futbollisti i Gjilanit dhe Llapit ka nënshkruar kontratë me skuadrën dursake, KF Teuta.

Futbollisti ditë më parë e kishte konfirmuar lajmin për Gazeta “Sheshin”, kurse sot faqja zyrtare e klubit e ka prezantuar sulmuesin me përvojë të madhe në futbollin shqiptar.

Më poshtë e gjeni njoftimin e klubit: /Gazeta Sheshi/