Surprizohet Pacolli: Ylli i famshëm i kombëtares shqiptare mysafir në rezidencën e tij (FOTO)

196

Organizatorët kanë paralajmëruar pjesmarrjen e shumë yjeve të muzikës në koncertin që po mbahet në rezidencën e kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli.

Por nuk ka qenë e paralajmëruar pjesmarrja e kapitetit të kombëtares, Lorik Cana, shkruan Magazina.al

Ylli i kombëtares iu përgjigj ftesës së Pacollit, dhe mori pjesë në këtë koncert që pos tjerash shënon edhe 65 vjetorin e lindjes së ish presidentit të Kosovës.

cana