Strakosha flirton me moderatoren e njohur shqiptare

Thomas Strakosha duket se i pëlqen shumë prezantueset shqiptare.

Para disa ditësh gardiani i portës shqiptare u “kap mat” duke flirtuar në komente me velinën Kejvina Kthjella, dhe u përfol për një lidhje të ngushtë mes të dyve, edhe pse më vonë të dy e mohuan diçka të tillë.

Por kësaj radhe Thomasi është spikatur duke komentuar në fotot e moderatores Arjola Shehu.

Në një foto të postuar nga ajo në “Instagram”, Strakosha ka komentuar me disa “emoji” ndaj saj.

Dhe moderatorja ia ka kthyer komentet, gjë që tregon për një njohje mes dy personazheve të famshëm.

strakosha-470x187

Image result for Kejvina KthjellaImage result for Kejvina Kthjella