phone .

LAJM I FUNDIT: Futbollistët e Ferizajt futën në bojkot, rrezikojnë të...

Nuk ka qetësi tek Ferizaj, edhe pas fitoreve të arritura jashtë shtëpisë. Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi ka probleme të mëdha para ndeshjes së...

LAJM I FUNDIT: Futbollistët e Ferizajt futën në bojkot, rrezikojnë të...

Nuk ka qetësi tek Ferizaj, edhe pas fitoreve të arritura jashtë shtëpisë. Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi ka probleme të mëdha para ndeshjes së...
- Advertisement -

Formacioni i javës

- Advertisement -

Prezantim fantastik i Ferhan Hasanit te Helsinki (VIDEO)

Ferhan Hasani është prezantuar edhe zyrtarisht te skuadra finlandeze HJK Helsink, raporton Gazetasheshi.com. 29 vjeçari firmos...

Ish-kapiteni i Vushtrrisë kritikon ashpër përforcimet dhe drejtuesit e klubit

Vushtrria është skuadra e fundit në elitën e futbollit kosovar. Vushtrriasit sot pësuan humbje nga Dukagjini...

Remzi Ejupi publikon pamjet madhështore të qendrës stërvitore të Prishtinës (VIDEO)

Kanë filluar punimet për ndërtimin e qendrës stërvitore të FC Prishtinës. Javë më parë klubi bardhekaltër...

LAJM I FUNDIT: UEFA merr vendim për ndeshjen Kosova – Rusia

Paneli i Emergjencave brenda UEFA-s ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme për të diskutuar në lidhje...

Përplasja e rivalëve të vjetër rikthehet në Ligën e Dytë, ja çfarë deklarojnë trajnerët e dy skuadrave

Java e IX-të e Ligës së Dytë të futbollit të Kosovës, sjell derbin e shumë...

Elvis Rexhbeçaj dhe Leon Dajaku, dy ardhjet “bombastike” të Kosovës në nëntor

Dy ardhje të reja janë premtuar gjatë ditës së sotme nga drejtuesit e Federatës së...

Bushi: Muriqi nuk ishte kushedi çfarë lojtari te Shqipëria

Trajneri i Shqipërisë U-21, Alban Bushi së fundi ka folur edhe për sulmuesin në top...

Rashica flet për Kombëtaren e Shqipërisë, tregon edhe pse zgjodhi Kosovën

Përkundër që ka zgjedhur të mos vazhdojë të luajë për Shqipërinë por për Kosovën, Milot...

“Lata” i”Shpk Nazit” reagon ashpër pas humbjes së Feronikelit, ai kritikon edhe trajnerin malazez të ekipit

Aktori i njohur kosovar Arjanit Hoti është shprehur i pakënaqur me humbjen e skuadrës së Feronikelit...

Kompania “Tiks.app” del me njoftim zyrtar për biletat Çekia – Kosova

Kompania "Tiks.app" që bën shitjen e biletave online për ndeshjet të cilat Përfaqësuesja e Kosovës...

Formacioni i javës