Spanja pa Fabregasin dhe Casillasin ndaj Lihtenshtajnit

110

Trajneri i ri i Spanjës, Julen Lopetegui, ka publikuar listën e lojtarëve për takimin ndaj Lihtenshtajnit.

Në këtë listë mungojnë dyshja Iker Casillas e Cesc Fabregas.

Takimi është i vlefshëm për kualifikimet për Botërorin ‘Rusia 2018’, ndërsa më poshtë keni listën e plotë.

Portier: De Gea, Reina, Adrian.

Mbrojtës: Ramos, Piqué, Bartra, Sergi Roberto, Carvajal, Javi Martínez, Jordi Alba, Azpilicueta.

Mesfushor: Saul, Marco Asensio, Busquets, Thiago, Koke, Silva, Mata, Lucas Vazquez,

Sulmues: Alcacer, Nolito, Morata, Costa, Vitolo.