Southampton-Liverpool, ja përbërjet zyrtare:

99

Southampton dhe Liverpool i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen e tyre në Premierligë. Ndeshja luhet në stadiumin St Mary’s nga ora 14:30.

Southampton: Forster, Calsie, Fonte, Long, David, Tadic, Romeu, Martina, Van Dijk, Pelle, Betrand.

Liverpool: Mignolet, Flanagan, Lovren, Sakho, Clyne, Can, Allen, Lallana, Coutinho, Origi, Sturridge.