Sot dalin ne shitje Galaxy S7 dhe S7 Edge

432

Përderisa ishte konfirmuar edhe më parë se më 11 mars do të dalin në shitje dy telefonat e rinj të Samsungut, Galaxy S7 dhe S7 Edge, kompania edhe sot ka konfirmuar se ata janë lansuar në tregun botëror.

Ata do të jenë në dispozicion në SHBA, Europë, Singapore, Australi dhe Kore.