Sonte dy ndeshje Championsi, ja si duheti t`i luani ato nëse dëshironi të bëni para

Sonte nga ora 20:45 zhvillohen dy ndeshje të Ligë së Kampionëve

Skuadra e Manchester United e pret në “Old Trafford” skuadrën e Sevillës, ndeshja e parë në Sevilla ka përfunduar pa gola.

Kjo ndeshjet pritet të përfundojë me fitoren e skuadrës angleze, por edhe opsioni 3+ është shumë i mundshëm.

Ndeshja tjetër zhvillohet në Itali, saktësisht në Romë ku skuadra me të njejtin emër e pret kampionin e Ukrainës Shakhtar Donetsk.

Shakhtar, kishte arritur që ta mposht Romën 3 javë me parë me rezultat 2-1 dhe tani Roma shihet favorite për ta fituar ndeshjen, po ashtu ekspertet mendojnë që kjo ndeshje ka shumë gjasa që të del edhe gol gol.