“Skuqja” e Ronaldos, tifozët shpërthejnë me tallje ndaj portugezit në rrjetet sociale (FOTO)

Cristiano Ronaldo, nuk mund që të shënojë sot gol në ndeshjen kundër Valenicias, por mori karton të kuq pas një gjesti anti-sportiv.

Faqe të ndryshme memesh në Facebook, kanë ironizuar këtë fakt, duke kaluar dhe në tallje me një nga lojtarët më të mirë të botës.

ronal;dooooooronaldoaaaaronaldoooooooooo

ronaldoooooooooo1