“Shtëpitë e basteve” nuk e favorizojnë Ballkanin para duelit ndaj Llapit

364
Foto: Shpend Ahmeti

Në pamje të parë, Ballkani konsiderohet favorit nga shumë prej futbolldashësve kosovar sot.

Por, të njejtin mendim nuk e kanë edhe kompanitë e basteve.

“Bet365” ka vendosur disa kuota shumë interesante për duelin e sotëm.

Fitorja e secilës prej skuadrave shpërblehet njejtë, me 2,37 kurse barazimi ka kuotë të lartë prej 3,60.


Ndryshe takimi starton nga ora 13:30 dhe do të mund ta ndiqni minutë pas minute nga Gazeta “Sheshi”.

/Gazeta Sheshi/