Shpërthim në autobusin e Dortmundit, shikojeni reagimin e Bayernit (FOTO)

255
Edhe skuadra e Bayern Munich është solidarizuar me skuadrën e Borussia Dortmundit, dhe mbrojtësin Marc Batra, pas shpërthimit që ndodhi në autobusin e këtyre të fundit.