"Shpërthejnë" edhe City dhe Leicesteri (Video)

139
Manchester City dhe Leicester City, kanë shënuar fitore në kuadër të xhiros së pestë.

City ka mposhtur 4:0 në ‘Etihad Stadium’ Bournemouthin, kurse Leicesteri foit 3:0.

De Bruyne, Iheanacho, Sterling dhe Gundogan, shënuan për Cityn.

Në anën tjetër, fitoren Leicester Cityt ia sollën golat e Slimanit që shënoi dy herë, dhe Mee, që shënoi autogol.