E ngacmuan gjatë ndeshjes, basketbollistja shqiptare: Dola në origjinën time

Basketbollistja e kombëtares, Elektra Zykaj ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Ditë e re", të moderuar nga Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli. Gjatë...

E ngacmuan gjatë ndeshjes, basketbollistja shqiptare: Dola në origjinën time

Basketbollistja e kombëtares, Elektra Zykaj ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Ditë e re", të moderuar nga Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli. Gjatë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -

Amir Rrahmani shkëmben “puthje” me moderatoren e njohur të Digitalb

Ylli i mbrojtjes së Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani duket se ka shoqëri të mirë...

Arta Nitaj lë shumë vend për imagjinatë me imazhet e fundit të publikuara nga Dubai

Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në...

Edhe estrada në mbështetje të Përfaqësueses së Kosovës (FOTO LAJM)

Përfaqësuesja e Kosovës ndodhet në prag të dy ndeshjeve të muajit tetor, ndërkohë që mbështetja...

Erjona Sulejmani pyetet nëse do t’i kthehet Blerim Xhemailit, përgjigja e saj është epike

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë...

Ish e dashura e Schweinsteigerit pozon nudo me stemën e Gjermanisë

Ish e dashura e Bastian Schweinsteigerit, Sarah Brandner ka çmendur fansat me fotot e fundit...

Sportistja kroate ‘ndez’ Instagramin: Më shumë foto seksi, se sa fitore në karrierë

Tenistja kroate Klara Mrcela është duke shkëlqyer në rrjetin social “Instagram”. Deri më tani, ajo numëron...

Pasi pozoi tërësisht nudo, gruaja e Icardit ‘ndez’ sërish rrjetin (FOTO)

Gruaja e Mauro Icardit, dhe njëkohësisht agjentja, Wanda Nara, ka ndezur sërish rrjetin me imazhe...

Tifozët e Napolit i kërkuan të nxjerrë gjoksin, ky është reagimi epik i gazetares italiane (VIDEO)

Dje i zhvillua ndeshja në kampionatin Serie A, ku Napoli priti Brescian. Qershia mbi tortë e...

Vilma Masha shtatzënë, zbulohet gjinia e foshnjës (FOTO)

Shumëkujt që është i pasionuar pas futbollit u ka bërë përshtypje se përse Vilma Masha...

Bashkëshortja i bën dhuratë të veçantë Ismet Munishit (FOTO)

Njëri ndër trajnerët më të respektuar, por edhe më karizmatikë në futbollin e Kosovës, Ismet...