Shkupi – Drita, ky është rezultati i ndeshjes

Ka përfunduar ndeshja kiqësore e zvilluar në Çair, ku vendasit e FC Shkupit fituan takimin me rezultat 2:0 ndaj Dritës, transmeton Gazetasheshi.com.

Pas ndeshjes vendasit shtruan darkë të përbashkët.

Me këtë rast, Drita falënderon vendasit për mikpritjen dhe ju uron suksese në garat europiane.

FC Drita të premten do të transferohet ne Gjibraltar ku do të debutojë në Ligën e Kampionëve me datën 26 qershor ndaj FC Santa Coloma.

FC Drita 🔵⚪