Shikoni sesi tallet Pogba me Man UTD (Foto)

284

Skuadra e Manchester United është afër marrëveshjes me ish-mesfushorin e tyre, Paul Pogba.

Megjithatë, francezi ka postuar një foto në “Twitter”, duke bërë shaka se ai është duke kryer testet mjekësore në Universal Studios Kaliforni, ndërsa ka shkruar edhe se këto gjëra çka po i dëgjon janë thjeshtë “blabla”.

Pogba i cili është duke u kërkuar me ngulm nga dy skuadrat e fuqishme evropiane si Real Madrid dhe Manchester United deri në fund të afatit ka mundësi të zgjedh skuadrën e tij për sezonin e ri.