Shala prezantohet në ekipin e ri norvegjez

230

Herolind Shala ka gjetur skuadrën e re. Futbollisti i Kombëtares së Kosovës është transferuar në ekipin norvegjez, Stabaek.

Shala nënshkruan kontratë deri në fund të sezonit në Norvegji.


Sezoni i ri në Norvegji fillon më 21 mars dhe Shala mund të debutoj me ekipin e ri në ndeshjen kundër Sarpsborg.