Sanches e zbulon numrin e fanellës te Bayerni (FOTO)

186

Renato Sanches do ta bartë numrin 35 në fanellë te Bayern Munich, përcjell Lajmi.net.

Ka qenë vetë futbollist portugez që u transferua te skuadra gjermane, ai që e ka publikuar një fotografi me fanellën e bavarezëve dhe numrin në të.

Sanches shkëlqeu me Portugalinë në “Euro 2016”, ku përveç titullit të fituar, u shpall edhe futbollisti më i mirë i ri.

https://www.instagram.com/p/BH8CfMAhyDI/