Sajad Gharibi, Hulki iranian që nuk e zë as dera elektronike (FOTO)

Sajad Gharibi është një 24 vjeçar që vjen nga shteti aziatik Irani dhe e di mjaft mirë të vërtetën e fjalës “gjigant”. I titulluar si “Hulki iranian”, Gharibi ka gjithsej 150 kila, por nuk janë ato që e bëjn atë të veçantë, transmeton Gazeta Sheshi. Stërvitjet me pesha të rënda si dhe forma që kanë marrë muskujt e tij lënë pa fjalë shumë persona që do ta shikonin atë për herë të parë.

Në vazhdim Gazeta Sheshi sjell disa imazhe të këtij djaloshi gjigant iranian:

175 kg ___155kg سلام عرض ادب خدمت تمامی دوست های خوبم چند مدت پیش من تو مجازی جلاد داعش معرفی کردن ابتدا باید بگم من ورزشکارم ومثل اون جلاد تانکر اب نیستم کسی که چنین چیزی ساخته اصلا فیزیک من ندیده من قبلا به اندازه ی کافی صحبت کردم مهم نیست چی میگن مهم اینه که راهت منحرف نباشه تمام ادمین ها خیلی خوب میدونند من ایرانی هستم اما برا افزایشه ممبر دروغ تحویل ملت میدن من دوست ندارم از طریق قانون شکایت کنم چون دوست ندارم کسی شرمنده پشیموون ببینمم به هر حال ریشه این ماجراها فرط بیکاریست درست ظلم دیدم اما باز میبخشمشون من هربار نباید خودم ثابت کنم فقط سعی میکنم حقایق بهتون بگم این هم چون خیلی از رفقا گفتن تو پست جدید مشخص کن من در موردش صحبت کردم این عکس جدید من با صد پنجاه پنج کیلو وزن در حال حاضر بیست کیلو وزن کم کردم این تازه دو درصد از کارم و نود هشت درصد باقی مونده من خیلی به رشته بوکس علاقه دارم و حتما حرفه ایی ادامه میدم دوست تون دارم عیدتوون مبارک شب شیک

A post shared by iranian hulk official 🇮🇷 (@sajadgharibiofficial) on

سلام مجدد خیلیا سوال کردن چقدر میخوریی چقدر تزریق کردی اگه به خوردن باشه الا ن نصف ملت ما باید ورزشکار باشن من دو درصد حرفه ایی ها خرج نکردم و این یعنی 80 درصد ژنتیک من کشور ما دو دوسته شده ایرانیان اصیل با فرهنگ و کسایی که رگ و خون ایرانی تو بدن ندارن بلانسبت تون همین دسته افراد ضد ورزشکار و ضد قهرمانان ابروی ایران بردن شما تو کجای دنیای دیدی ورزشکاراشون با تیزی قمه تهدید کنن ؟ کجای دنیا برچسب منفی میزنن من کسی نیستم خیلیا از لطف به ما میگن پهلواان با اینکه من لایقش نیستم اما تو زندگی یاد گرفتم به ازای یک کیلو وزن یه تن ادب داشته باشم با اجازتون من از اینستاگرام میرم جای رفقام در قلب من هست اینو به یاد داشته باشید شاد سلامت باشید

A post shared by iranian hulk official 🇮🇷 (@sajadgharibiofficial) on