Rrahmani nga minuta e parë kundër Beneventos

159

Amir Rrahmani është kthyer në një lojtar standard te skuadra e Napolit.

Genaro Gattuso ka filluar t’i besoj kosovarit dhe ndeshjet e fundit ka qenë startues duke bërë paraqitje shumë të mira.

Nga minuta e parë Rrahmani do të luaj edhe kundër Beneventos në ndeshjen e javës së 24-të të Serie A.